Wysokiej jakości drzwi zewnętrzne drewniane lub drewnopodobne, mogą stanowić nie tylko zabezpieczenie danego budynku. To elementy, które mogą współgrać z elewacją, jak również stolarką okienną, tworząc jedną, spójną całość o wysokich walorach estetycznych i użytkowych.

Proponowane przez nasz sklep internetowy drzwi zewnętrzne drewniane wyróżniają się wysoką jakością. Ta zewnętrzna stolarka jest bardzo solidna, prezentuje się estetycznie i przede wszystkim gwarantuje doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Odpowiednio parametry techniczne, które posiadają proponowane przez nas modele drzwi zewnętrznych, wykonanych ze starannie dobranego drewna, podwyższają ich walory estetyczne i użytkowe. To produkty dostępne w atrakcyjnej cenie, sprzedawane, zarówno w ilościach detalicznych, jak i hurtowych. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się drzwi zewnętrzne drewniane, wykonane przy pomocy najnowocześniejszego parku maszynowego. Dzięki temu są to elementy trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne, powstałe w wyniku ich eksploatacji. Na uwagę zasługują szczególnie drzwi zewnętrzne drewniane ramiakowe klejone warstwowo z ramiaka i naprzemiennie oklejane bardzo solidną sklejką. To produkty wykonane z drewna sosnowego lub dębowego, co podwyższa ich trwałość. Proponowane drzwi zewnętrzne drewniane ramiakowe wyróżniają się pięknym rysunkiem słoi. To produkty o wysokich właściwościach termoizolacyjnych. W naszym asortymencie znaleźć można wyroby posiadające uszczelkę w skrzydle, 3 zawiasy, próg drewniany z listwą aluminiową bądź też specjalny wręg antywyważeniowy. Wszystkie wyżej wymienione elementy podwyższają komfort korzystania z wybranego modelu drzwi, jak również zapobiegają próbom ich sforsowania przy pomocy elektronarzędzi lub innych przedmiotów.

Drzwi zewnętrzne drewniane lub drewnopodobne typu płycinowego

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się także drzwi zewnętrzne drewniane płycinowe. To produkty, na które warto zwrócić uwagę, ponieważ od wielu lat cieszą się one ogromnym zainteresowaniem, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmowych. Drzwi płycinowe posiadają tradycyjną, drewnianą konstrukcję, której podstawą jest gruba rama, stworzona z litego drewna. To rodzaj materiału, który można zastąpić również drewnem klejonym. Dzięki temu powstaje tak zwana klejonka. Jest ona bardzo popularna z uwagi na to, że zapobiega wypaczaniu się drzwi. Usztywniona konstrukcja wyżej wymienionych produktów jest możliwa, dzięki umieszczeniu w pionie i poziomie słupków, zwanych szprosami. Dzięki temu drzwi zewnętrzne drewniane płycinowe są lekkie, ale odporne na uszkodzenia mechaniczne. Szprosy dzielą powierzchnię przyszłego skrzydła drzwiowego na znacznie mniejsze pola, zwane płycinami. Z kolei płyciny wypełnia się różnego typu elementami. To produkty trwałe, odporne na działanie wielu czynników zewnętrznych i bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Wyroby te można myć przy pomocy dostępnych na rynku detergentów do odświeżania drewna.

Drzwi wejściowe drewniane Dallas lub w wersji ocieplanej

Osoby będące właścicielami budynków mieszkalnych czy firmowych, mogą zdecydować się także na drzwi wejściowe drewniane Dallas. To marka, której nie trzeba przedstawiać klientom naszego sklepu internetowego. Od wielu lat wyżej wymieniona firma projektuje i wprowadza do sprzedaży najlepszej jakości drzwi wejściowe, wykonane z litego drewna, w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. To wyroby, które są akredytowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe i reasekuracyjne, z uwagi na to, że spełniają one restrykcyjne normy antywyważeniowe i antywłamaniowe. Drzwi wejściowe drewniane Dallas mogą być wykonane w wersji ozdobnej, w której na ich powierzchni montuje się szkło lub inne elementy. W naszej ofercie znajdują się także drzwi drewniane wejściowe ocieplane. To produkty termoizolacyjne, które posiadają w swojej konstrukcji styropian bądź piankę poliuretanową. To tanie, a jednocześnie efektownie prezentujące się elementy stolarki, produkowane z drewna dębowego, bukowego, sosnowego, a nawet drzew egzotycznych, jak mahoń czy palisander. Drzwi drewniane wejściowe ocieplane umożliwiają ochronę pomieszczeń przed utratą ciepła. Jest to szczególnie istotne w miejscach narażonych na przeciągi, a także w budynkach gdzie istotna jest wysoka izolacyjność przegród zewnętrznych. Proponowane drzwi w wersji ocieplanej, wykonane z litego drewna mogą być otwierane na kilka sposobów – do wewnątrz lub na zewnątrz.

Nowoczesne drzwi zewnętrzne drewniane lub drewnopodobne wyróżniają się odpowiednią konstrukcją. To produkty łatwe do montażu i demontażu. Mogą one posiadać przeszklenia, wykonane z szyby matowej lub zwykłej, a także te w wersji lustra weneckiego.