Niezawodna zagęszczarka wibracyjna może być wykorzystywana do prac drogowych i budowlanych. To urządzenie mające wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza jego skuteczność oraz bezpieczeństwo działania.  

Dobrej jakości zagęszczarka wibracyjna przyda się w różnych sektorach przemysłowych. To urządzenie, który nie wymaga przewożenia w samochodach dostawczych czy ciężarowych. Łatwa w transporcie zagęszczarka wibracyjna ma kompaktowe wymiary. Sprzęt wykonany jest z najlepszych komponentów, co potwierdza jego trwałość. Rekomendowane przez nas urządzenie pracuje wydajnie, bez względu na panujące warunki pogodowe. Polecana zagęszczarka do gruntu jest maszyną bardzo łatwą w obsłudze. To sprzęt wyposażony w bezawaryjny i bardzo mocny silnik. Gwarantuje on efektywne działanie wybranego modelu zagęszczarki, bez względu na panującą temperaturę otoczenia. Zaawansowana technologicznie zagęszczarka do gruntu z naszej oferty, posiada solidny i ergonomiczny uchwyt. Jej konstrukcja została wyposażona w dodatkowe elementy. Maszyna ta jest dostarczana pod wskazany przez klienta adres wraz z praktycznymi i łatwymi do zainstalowania kółkami u podstawy. Elementy te ułatwiają przemieszczanie tego urządzenia, bez względu na rodzaju podłoża. Dzięki temu sprzęt ten może być transportowany po murawie lub wylewkach betonowych  i cementowych, znajdujących się na placach budów. Prawidłowo dobrana częstotliwość, siła i amplituda uderzenia, jaką ma polecana przez nas zagęszczarka do gruntu, umożliwia przystosowanie tego sprzętu do wielu prac. 

Zagęszczarka wibracyjna z nowoczesnymi podzespołami

Oferowana przez nas zagęszczarka jednokierunkowa jest wyposażona w nowoczesny filtr powietrza. Pozwala on na szybkie i efektywne oddzielenie cięższych cząsteczek od drobinek kurzu. Filtr zatrzymuje cząsteczki o różnej objętości. Polecana zagęszczarka może posiadać jeden bądź też kilka wkomponowanych w jej konstrukcję filtrów powietrza. To sprzęt komfortowy w użytkowaniu, ponieważ w trakcie jego obsługi, nie pojawiają się szkodliwe dla zdrowia pyły, mogące dostać się do oskrzeli operatora maszyny. W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępna jest odpowiednio wykonana zagęszczarka jednokierunkowa, opatrzona wielomiesięczną gwarancją producenta na bezawaryjne działanie. To urządzenie, które można eksploatować w dowolnych warunkach pogodowych. Sprzęt ten przydaje się w trakcie wykonywania różnego typu robót drogowych. Zastosowanie tego urządzenia wraz z dobrej jakości płytami wibracyjnymi jednokierunkowymi, umożliwia solidne utwardzenie dowolnego podłoża. Polecana przez nas zagęszczarka jednokierunkowa jest wyposażona w podzespoły skutecznie zabezpieczone przed ich korodowaniem. 

Zagęszczarka płytowa dwukierunkowa – stworzona do robót drogowych 

Polecana przez nasz sklep internetowy nowoczesna zagęszczarka płytowa dwukierunkowa z prawidłowo dobranymi podzespołami technicznymi, jest przeznaczona do szybkiego przygotowania podłoża pod wylewki cementowe, betonowe. Wyrównanie i ubicie gruntu umożliwia także kładzenie kostek brukowych oraz płyt chodnikowych. W naszym asortymencie znajduje się także zagęszczarka płytowa dwukierunkowa z elementami składowymi, skutecznie zabezpieczonymi przed ryzykiem ich przegrzania. Sprzęt ten ma podzespoły wykonane z materiałów o wysokiej trwałości i doskonałej  jakości. Oferowana przez nas zagęszczarka płytowa dwukierunkowa może działać przez wiele godzin, bez potrzeby odłączania jej od źródła zasilania. Nie zachodzi  wówczas ryzyko przegrzania głównych podzespołów tego urządzenia. To sprzęt, które może być podstawowym wyposażeniem firm zajmujących się robotami drogowymi. Jego głównym zadaniem jest skuteczne i szybkie przygotowanie gruntu do dalszych prac.  Sprzęt spełnia dyrektywy Unii Europejskiej i posiada międzynarodowy certyfikat CE. Pragniemy nadmienić, że rekomendowana przez nas zagęszczarka płytowa dwukierunkowa nie generuje szkodliwych dla środowiska spalin. 

Certyfikowana zagęszczarka nawrotna 

Zagęszczarka nawrotna, którą można bez trudu zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, jest urządzeniem opracowywanym przez wiodącą na rynku markę, specjalizującą się w wyrobie atestowanych i certyfikowanych urządzeń budowlanych oraz pneumatycznych. Polecana przez nas zagęszczarka nawrotna posiada wbudowany akcelerator. To element składowy, bardzo skutecznie zabezpieczony przed uszkodzeniami, powodowanymi jego przeciążeniem lub działaniem wilgoci. W naszej ofercie znajduje się także płyta zagęszczająca. Jest ona stworzona z najlepszych materiałów. Konstrukcja tego elementu zawiera części składowe wykonane z lekkich, ale solidnych komponentów, najnowszej generacji. Są one dodatkowo wzmocnione poprzez różne procesy fizyczne i chemiczne- m.in. hartowanie. Dzięki temu płyta zagęszczająca jest w stanie przetrwać nawet bardzo duże obciążenia, bez ryzyka uszkodzenia jej konstrukcji. 

Zagęszczarka wibracyjna to wysokiej jakości sprzęt. Ma on zastosowanie w robotach drogowych. Nadaje się  także do utwardzania gruntu na przydomowych posesjach.