Estetycznie wykonane, trwałe i funkcjonalne altany ogrodowe, to elementy małej architektury, które cieszą się coraz większą popularnością. Wynika ona przede wszystkim z faktu, że tego typu obiekty mogą z powodzeniem znaleźć się w ogrodzie, na przydomowej posesji i na działce rekreacyjnej. 

Nowoczesne altany ogrodowe, które są dostępne w naszym asortymencie produktowym, to konstrukcje trwałe i odporne na działanie wielu negatywnych czynników atmosferycznych. Mogą one posiadać dach płaski lub spadzisty, pokryty papą asfaltową, gontem bitumicznym, miedzią lub trzciną. Oferujemy także altany ogrodowe z podbitką drewnianą, umożliwiającą przygotowanie dachu do położenia na niego, zachodzącej na siebie dachówki, w kilku wersjach kolorystycznych do wyboru. Odpowiednie odeskowanie dachu, zabezpiecza go przed wilgocią i ryzykiem przedziurawienia na skutek gradobicia czy innych gwałtownych zjawisk atmosferycznych. W ofercie naszego sklepu internetowego, znaleźć można także całoroczne domki letniskowe, wykonane z balika świerkowego o średnicy 45 mm. To konstrukcje z czterema pomieszczeniami wewnętrznymi i dużym tarasem z balustradą, znajdującym się przed wejściem. Polecane przez nas domki letniskowe, posiadają boczne okna i przeszklone wejście główne. To altany ogrodowe, w których wnętrzu można zaprojektować salon z aneksem kuchennym, sypialnię, a także łazienkę. 

Altany ogrodowe w wielu wersjach do wyboru

Dopasowana do powierzchni ogrodu czy działki rekreacyjnej drewniana altanka działkowa, może posiadać drzwi, okna, jak również być konstrukcją otwartą z barierkami i dachem papowo -gontowym, trzcinowym lub miedzianym, w kształcie sześciokąta. To produkt, który można idealnie dopasować do swoich osobistych preferencji. Klientom, którym zależy na posiadaniu konstrukcji, przypominającej minidom, znajdujący się w ogrodzie lub w sadzie, do gustu może przypaść altana z drewna świerkowego z płaskim dachem, pokrytym papą asfaltową. To drewniana altanka działkowa, która wyróżnia się przeszkleniem w postaci 11 okien z szybami typu antisol. Konstrukcja jest wyposażona także w funkcjonalne i łatwe do otwierania oraz zamykania dwuskrzydłowe drzwi z modnymi i efektownymi przeszkleniami. Proponowana przez nas altana z drewna, ma opcje dodatkowe w postaci okien otwieranych uchylnie czy przyciemnianych przeszkleń, gwarantujących komfortowy i niczym niezakłócony odpoczynek, a także dających gwarancję dyskrecji. Zastosowanie w produkcji wyrobu, poddanego impregnacji drewna, stanowi gwarancję tego, że drewniana altanka działkowa z naszego sklepu internetowego, jest odporna na wilgoć i promienie UV. 

Jakie zalety ma altanka działkowa?

Drewniany domek ogrodowy, dostępny w naszym asortymencie, to konstrukcja z drewna świerku syberyjskiego. Może ona pełnić funkcję schowka narzędziowego lub niewielkiego warsztatu, przeznaczonego do wykonywania prac w ogrodzie. Ta piękna altana z drewna nie posiada wystających elementów konstrukcyjnych. Podwaliny pod tą konstrukcję, zostały zaimpregnowane ciśnieniowo, co daje gwarancję, że domek ogrodowy nie ulegnie odkształceniom, nawet po wielu latach jego użytkowania. Polecana przez nasz sklep internetowy altanka działkowa, świetnie sprawdzi się w miejscach o stosunkowo niewielkiej powierzchni użytkowej. Dwuskrzydłowe drzwi wejściowe i uchylno-rozwierane okna, podwyższają komfort korzystania z tego obiektu. Istnieje możliwość dodatkowego ocieplenia ścian, podłogi i dachu. Wewnątrz drewnianego domku ogrodowego, można zamontować półki, służące do przechowywania narzędzi i akcesoriów do grillowania, jak również blaty robocze. To doskonałe miejsce do pracy dla osób pasjonujących się amatorską obróbką drewna, majsterkowiczów czy miłośników lepienia w glinie. Nowoczesna i estetycznie wykonana altana działkowa, którą można zamówić za pośrednictwem naszej strony internetowej, jest łatwa do ustanowienia na utwardzonym podłożu. Konstrukcja, która posiada ta altana z drewna, może być łatwo przekształcona w budynek gospodarczy.

Piękne altany ogrodowe to konstrukcje wykonane ze starannie dobranych materiałów. Obiekty te pełnią kilka funkcji. Mogą one być miejscem, przeznaczonym do podejmowania gości, organizowania Garden party i odpoczynku w okresie późnej wiosny, lata i wczesnej jesieni. Oprócz tego, to funkcjonalne schowki, służące do przechowywania narzędzi ogrodowych i akcesoriów, potrzebnych do grillowania.