Nowoczesne ławki betonowe montowane są w przestrzeni publicznej. To konstrukcje skutecznie zabezpieczone przed działaniem wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym opadów atmosferycznych czy gwałtownych zmian temperatury powietrza. 

Trwałe ławki betonowe, wykonane z betonu architektonicznego, wyróżniają się odpowiednią konstrukcją. To produkty posiadające ciężką podstawę, zapobiegającą ich przewróceniu się. Rekomendowane przez nasz sklep internetowy ławki betonowe wyróżniają się wysokimi walorami użytkowymi i dekoracyjnymi. Produkty te można wygodnie zamówić za pośrednictwem naszej strony, w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych do wyboru. Proponujemy wyroby, których wysoka jakość idzie w parze z bardzo przystępną ceną. Te solidne ławki betonowe posiadają siedzisko składające się z pojedynczych desek, wykonanych z drewna świerkowego o grubości około 4 cm. Drewno to zostało skutecznie zabezpieczone impregnatem i kilkakrotnie nałożoną farbą, odporną na warunki pogodowe. Polecane przez nas konstrukcje, mogą posiadać podstawę wykonaną z betonu płukanego. Waga tych wyrobów wynosi około 180 kg, co zabezpiecza je przed aktami wandalizmu, takimi jak próby wyrwania ich z podłoża. 

Ławki betonowe wolnostojące lub z opcją montażu do podłoża

Dostępne w naszym sklepie internetowym ławki betonowe wyróżniają się bardzo prostym montażem. Produkty te mogą znaleźć się w przestrzeni miejskiej, jak również nieopodal parków, zieleńców czy miejsc przeznaczonych do uprawiania sportu i rekreacji. To konstrukcje dostępne w wersji wolnostojącej, choć bez trudu można przykręcić je do podłoża przy pomocy odpowiednio dobranych śrub. Elementy te zostały pokryte specjalną powłoką, zapobiegającą korodowaniu powierzchni śruby, spowodowanemu działaniem wilgoci. Odpowiednie ławki betonowe można wkomponować w otwartą przestrzeń, jak również w teren zabudowany. Produkty te są przeznaczone do samodzielnego złożenia. Dostarczone w zestawie wkręty umożliwiają wykonanie tego zadania w sposób prosty, szybki i efektywny, bez potrzeby używania do tego celu wielu specjalistycznych narzędzi. Proponowane ławki betonowe to produkty wykonane w polskich firmach. Posiadają one wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, co potwierdza ich doskonałą jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Konstrukcje te zostały stworzone zgodnie z trendami obowiązującymi w architekturze miejskiej. Estetyczny wygląd, jakim wyróżniają się ławki betonowe z naszego sklepu internetowego, wpływa na duże zainteresowanie tymi produktami, zarówno samorządów, urzędów, firm, jak i klientów indywidualnych. 

Trwałe i estetyczne, parkowe ławki betonowe

W atrakcyjnej ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także parkowe ławki betonowe. To konstrukcje zaprojektowane w różnej estetyce, co pozwala na wkomponowanie ich w dowolnie wybraną przestrzeń. Rekomendowane przez nas parkowe ławki betonowe posiadają wysokie walory ozdobne. To mocne i niezwykle trwałe produkty, stworzone z betonu, na bazie najwyższej jakości kruszywa. Zastosowany materiał i technologia produkcji, gwarantują podwyższoną trwałość tych wyrobów. W naszym asortymencie dostępne są parkowe ławki ogrodowe posiadające bogato zdobioną podstawę. Może ona składać się z kilku brył, jak również efektownie wyglądających nóg. Z uwagi na to, wyroby te mogą znaleźć się również w ogrodach botanicznych i parkach ozdobionych rzeźbami czy fontannami. Specjalnie dobrany proces produkcji wyżej wymienionych wyrobów wpływa na ich oryginalny, a jednocześnie elegancki wygląd. Oferowane przez nas betonowe konstrukcje są wykonane przy użyciu specjalnie dobranego parku maszynowego, co gwarantuje ich niepowtarzalne wzornictwo z elementami idealnie dopasowanymi do siebie. 

Pokryte lakierem ławki miejskie betonowe

Osoby zajmujące się planowaniem przestrzennym, jak również architekturą miejską, często poszukują elementów wyposażenia, które mogą być montowane nieopodal urzędów, placówek publicznych, a także firm. Produkty te powinny być wykonane w sposób staranny, jak również skutecznie zabezpieczone przed degradacyjnym wpływem wilgoci i promieniowania UV. Do tej kategorii zaliczają się z pewnością ławki miejskie betonowe. Rekomendowane przez nas konstrukcje są dostępne z funkcjonalnym oparciem, składającym się z dwóch pojedynczych desek o optymalnie dobranej szerokości i grubości. Siedzisko i oparcie, które posiadają proponowane przez nas ławki miejskie betonowe, zostało pokryte lakierem o wykończeniu matowym, satynowym lub połyskującym. Wpływa to na walory wizualne tych wyrobów. Solidna podstawa, którą posiadają polecane przez nas ławki, gwarantuje wyjątkową trwałość tych wyrobów. To konstrukcje trzykrotnie malowane lakierobejcą. Zastosowanie do ich produkcji betonu płukanego bądź architektonicznego to sprawdzone rozwiązanie, zapobiegające jego kruszeniu, pękaniu czy też utracie pierwotnego koloru. 

Tradycyjne lub nowoczesne ławki betonowe to elementy, które mogą być montowane nieopodal parków, strefy rekreacyjnej, jak również urzędów czy placówek edukacyjnych. To konstrukcje prezentujące się bardzo efektownie. Mogą one współgrać z pozostałymi elementami architektury miejskiej.