Prawidłowo zabezpieczone przed destrukcyjnym działaniem czynników atmosferycznych, betonowe kosze uliczne, mogą znaleźć się w aglomeracjach miejskich. To produkty tworzone ze starannie dobranych materiałów, co jest gwarancją ich wysokiej jakości. 

Betonowe kosze uliczne to funkcjonalne konstrukcje o wysokich walorach estetycznych. Służą one do gromadzenia odpadów. Produkty te można wykorzystać także do dekoracji przestrzeni miejskich, ponieważ doskonale komponują się one z różnorodną architekturą. Dostępne w naszej zróżnicowanej ofercie betonowe kosze uliczne są wykonane ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co gwarantuje ich estetyczny wygląd, trwałość i praktyczność użytkowania. Za pośrednictwem naszej strony internetowej można zamówić betonowe kosze uliczne z podstawą zrobioną z betonu architektonicznego lub płukanego, w kolorze szarym lub białym. To sprawdzone rozwiązanie, które doskonale odnajdzie się w przestrzeni miejskiej. Wybrany model kosza jest dostępny w wersji wolnostojącej, jak również z możliwością przytwierdzenia go do podłoża. To konstrukcja, która może znaleźć się nieopodal budynków biurowych, obiektów handlowo- usługowych, administracyjnych czy placówek edukacyjnych. W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy również wysokiej jakości betonowe kosze uliczne, które są zabezpieczone przed korozją, aktami wandalizmu i uszkodzeniami mechanicznymi, mogącymi powstać w wyniku intensywnego użytkowania tych produktów. 

Betonowe kosze uliczne – konstrukcje tworzone z wysokiej jakości materiałów 

Rekomendowane przez nas betonowe kosze uliczne posiadają różne rozmiary, pojemność, średnicę, wagę i kolor do wyboru. Produkty te można zamówić z popielniczką bądź też z wygodną w użyciu nadstawką do zawieszenia worka na śmieci. Betonowe kosze uliczne stanowią elementy architektury miejskiej, które można mocować bezpośrednio do podłoża lub też scalać z nim za pomocą specjalnie dobranych śrub i kotew. Należy zauważyć, że wszystkie kosze uliczne z naszej oferty są  łatwe  w utrzymaniu w czystości. Konstrukcje te nie wymagają częstej i kosztownej konserwacji czy renowacji, ponieważ zostały  starannie pokryte odpowiednio dobranymi środkami impregnacyjnymi. Dodatkowo, betonowe kosze uliczne, dostępne w naszym sklepie internetowym, mogą mieć różne wersje kolorystyczne. Najpopularniejsze barwy wkładów, posiadają odcienie takie, jak trawiasta zieleń, brązowy, stalowy, antracyt, szary lub czarny. Nowoczesne, uliczne kosze na śmieci z betonową podstawą, posiadają różne średnice wkładów, dzięki czemu można dopasować do nich odpowiedni rodzaj worka. 

Kosz betonowy miejski

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje jest również kosz betonowy miejski, wykonany z wysokiej jakości betonu płukanego. Produkt ten wyróżnia się dodatkowymi walorami estetycznymi w postaci drewnianych listew, pokrytych farbą odporną na działanie czynników atmosferycznych. Malowany proszkowo kosz betonowy miejski jest dostępny w dowolnie wybranym kolorze z próbnika NCS lub RAL. Dzięki temu każdy polecany przez nas kosz, wyróżnia się efektownie wyglądającą konstrukcją. To geometryczna figura z praktycznym podwyższeniem, wykonanym w 100% ze betonu płukanego z dodatkiem prawidłowo dobranych kruszców budowlanych. Obłożenie proponowanego przez nas kosza listwami drewnianymi, wpływa na jego estetyczny wygląd, współgrający m.in. z parkowymi i miejskimi ławkami z oparciem, pomalowanymi na kolor mahoń, tek lub palisander. Kosz betonowy miejski jest produkowany w bardzo staranny sposób, co potwierdza jego trwałość i odporność na różnego typu akty wandalizmu czy próby dewastacji. 

Betonowy kosz na śmieci z popielnicą 

Polecany przez nasz sklep internetowy, betonowy kosz na śmieci, w drewnianej obudowie, to nowoczesny i praktyczny sposób na zadbanie o czystość w przestrzenni obszarów miejskich, skwerów, zieleńców lub parków, jak również miejsc o dużym natężeniu ruchu pieszego. To produkt, który został skutecznie zabezpieczony przed działaniem promieniowanie słonecznego, silnych opadów deszczu, jak również częstej zmiany temperatury powietrza. To solidna konstrukcja, która umożliwia łatwe wyjmowanie z jej wnętrza zalegających tam odpadów. Produkt ten może posiadać zewnętrzną lub wewnętrzną popielnicę, wykonaną z komponentów o potwierdzonej atestami klasie niepalności. Pojemność wkładów, które może posiadać wybrany betonowy kosz na śmieci, waha się od 5 do 50 litrów, co pozwala na przechowywanie w nich różnego typu odpadów, w tym tworzyw sztucznych, butelek  i innych rodzajów śmieci. Łatwo montowany i demontowany betonowy kosz na śmieci z naszej stałej oferty to konstrukcja dostępna w bardzo przystępnej cenie, którą można nabyć w wersji hurtowej i detalicznej. Wyrób ten ma kompaktowe wymiary, co pozwala na wkomponowanie go w dowolnie wybraną przestrzeń.  

Funkcjonalne i trwałe, betonowe kosze uliczne, mogą stanowić stałe elementy architektury parkowej i miejskiej. Konstrukcje te są wyposażone w dodatkowe części, takie jak m.in. wbudowane popielnice.